272 ₴
Применение:
Daewoo Rezzo 1.8 -- F18S2 -- 09.2000 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2005, 2002, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2001, 2010, 2021, 2022, 2006, 2009, 2019, 2020, 2000, 2023, 2016, 2004, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014, 2003 |
| Код запчастини | FA-W04S |
| Кросс-номери | 96263897 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Rezzo |
| Стан | Новий |
| Довжина | 266.3 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Висота | 48 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |