435 ₴
Применение:
Toyota Land Cruiser 200 4.5 D4-D (VDJ200) -- 1VD-FTV -- 08.2007 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2010, 2021, 2022, 2019, 2009, 2020, 2023, 2016, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014 |
| Код запчастини | FA-264S |
| Кросс-номери | 1780151020 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Стан | Новий |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 297 мм |
| Висота | 62 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |