479 ₴
Применение:
Mazda MPV I 2.5 TD (LVLW) -- WL11 -- 05.1996 - 09.1999| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2000, 1998, 1997, 1995, 1999, 1996 |
| Код запчастини | FA-390S |
| Кросс-номери | AV8546;WL0113Z40 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Стан | Новий |
| Висота | 247 мм |
| Зовнішній діаметр | 155 мм |
| Внутрішній діаметр | 86 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |