229 ₴
Применение:
Honda Jazz III 1.3 HYBRID (GP1) -- LDA3 -- 04.2011 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2010, 2023, 2014, 2009, 2025, 2021, 2016, 2019, 2012, 2013, 2011, 2022, Рік випуску автомобіля, 2015, 2024, 2020, 2018 |
| Код запчастини | FA-445S |
| Кросс-номери | 17220RBJ000 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz |
| Стан | Новий |
| Довжина | 173 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Висота | 42 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |