299 ₴
Применение:
Suzuki Grand Vitara II 1.9 DDiS Привод на все колеса (JT419, TD44, JB419WD,... -- F9QB,F9QC -- 10.2005 - 02.2015| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2005, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2010, 2021, 2022, 2006, 2019, 2009, 2020, 2023, 2016, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014 |
| Код запчастини | FA-831S |
| Кросс-номери | 1378078K00;1378078K00000 |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Стан | Новий |
| Довжина | 241 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |