260 ₴
Применение:
Honda Cr-v V 1.5 AWD (RW2) -- L15BE,L15BG,L15BY,L15BH -- 12.2016 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2023, 2025, 2021, 2016, 2019, 2022, Рік випуску автомобіля, 2024, 2020, 2018 |
| Код запчастини | FA-470S |
| Кросс-номери | 172205AAA00 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V, Civic |
| Стан | Новий |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Висота | 52 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |