540 ₴
Применение:
Toyota Land Cruiser 4.2 (FJ60_V, FJ55_) -- 2F -- 10.1981 - 01.1988| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 1982, 1987, 1988, 1983, 1981, 1984, 1985, 1986 |
| Код запчастини | FA-213S |
| Кросс-номери | 1780166040;1780166020 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Стан | Новий |
| Висота | 144.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 229.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 113.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |