164 ₴
Применение:
Chrysler PT Cruiser 2.4 -- EDV -- 09.2004 - 12.2010| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2001, 2010, 2000, 2005, 2004, 2002, 2006, 2009, 2003 |
| Код запчастини | FAA-CH1 |
| Кросс-номери | 00K05058040AB;05058040AA;K05058040AA |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Стан | Новий |
| Довжина | 225.1 мм |
| Ширина | 115.2 мм |
| Висота | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |