



209 ₴
Применение:
Honda Hr-v 1.5 (RU1) -- L15B4 -- 08.2015 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2023, 2025, 2021, 2016, 2019, 2022, Рік випуску автомобіля, 2015, 2024, 2020, 2018 |
| Код запчастини | FA-465S |
| Кросс-номери | 172205R0008 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz, HR-V |
| Стан | Новий |
| Довжина | 197 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 46 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |