282 ₴
Применение:
Honda Crosstour I 3.5 4WD -- J35Z2 -- 01.2012 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2014, 2023, 2025, 2021, 2016, 2019, 2012, 2013, 2022, Рік випуску автомобіля, 2015, 2024, 2020, 2018 |
| Код запчастини | FA-463S |
| Кросс-номери | 17220R70A00 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Довжина | 261.2 мм |
| Ширина | 204.2 мм |
| Висота | 44.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |