
220 ₴
Применение:
Chrysler Sebring 2.7 V6 24V -- EER,EES -- 04.2001 - 06.2007| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2001, 2005, 2004, 2002, 2006, 2003 |
| Код запчастини | FA-009S |
| Кросс-номери | 05011836AA;K05011836AA |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Sebring |
| Стан | Новий |
| Висота | 158.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 127.3 мм |
| Внутрішній діаметр | 83 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |