
260 ₴
Применение:
Honda Civic VIII 1.3 IMA (FD3) -- LDA2 -- 01.2010 - 02.2012| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2010, 2006, 2012, 2011, 2009 |
| Код запчастини | FA-450S |
| Кросс-номери | 17220RMX000 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Стан | Новий |
| Довжина | 193 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 47 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |