272 ₴
Применение:
Honda Civic VIII 1.4 (FK1, FN4) -- L13Z1 -- 10.2008 - 12.2011| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2010, 2008, 2011 |
| Код запчастини | FA-454S |
| Кросс-номери | 17220RSJE00 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 42 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |