303 ₴
Применение:
Hyundai Terracan 2.5 TD -- D4BH -- 12.2001 - 12.2006| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2005, 2004, 2002, 2006, 2003 |
| Код запчастини | FA-H06S |
| Кросс-номери | 28113H1915 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Terracan |
| Стан | Новий |
| Довжина | 245.2 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 43 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |