318 ₴
Применение:
Hyundai Genesis 2.0 T -- G4KF -- 01.2008 - 12.2012| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2010, 2014, 2012, 2013, 2011, 2009 |
| Код запчастини | FA-H25S |
| Кросс-номери | 281132M000 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Genesis |
| Стан | Новий |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Висота | 54 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |