
254 ₴
Применение:
Chevrolet Spark 1.0 -- B10D1,LMT -- 03.2010 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2005, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2010, 2021, 2022, 2006, 2019, 2009, 2020, 2023, 2016, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014 |
| Код запчастини | FA-W13S |
| Кросс-номери | 96827723;42390126 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark |
| Стан | Новий |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Висота | 33 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |