247 ₴
Применение:
Hyundai Matrix 1.6 -- G4ED -- 06.2001 - 08.2010| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2001, 2010, 2005, 2004, 2002, 2006, 2009, 2003 |
| Код запчастини | FA-H05S |
| Кросс-номери | 2811317500 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Matrix |
| Стан | Новий |
| Довжина | 241.5 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 34 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |