267 ₴
Применение:
Jeep Cherokee 2.5 TD 4x4 -- ENC -- 01.1988 - 09.2001| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2000, 1993, 1998, 1988, 1997, 1995, 1989, 1990, 1999, 1991, 1994, 1992, 1996 |
| Код запчастини | FA-975S |
| Кросс-номери | 53030730;K53030730 |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Стан | Новий |
| Довжина | 236.2 мм |
| Ширина | 160.6 мм |
| Висота | 48 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |