209 ₴
Применение:
Hyundai i10 I 1.1 -- G4HG -- 04.2011 - 12.2013| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2010, 2012, 2013, 2011, 2009 |
| Код запчастини | FA-H16S |
| Кросс-номери | 281130X000 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Висота | 31 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |