287 ₴
Применение:
KIA Sorento I 2.5 CRDi -- D4CB -- 05.2006 - 12.2011| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2010, 2005, 2004, 2002, 2006, 2011, 2009, 2003 |
| Код запчастини | FA-K10S |
| Кросс-номери | 281133 |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Стан | Новий |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 238.6 мм |
| Висота | 32.4 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |