334 ₴
Применение:
Jeep Cherokee 3.2 V6 4x4 -- EHB,EHK -- 11.2013 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2014, 2023, 2025, 2021, 2016, 2019, 2013, 2022, Рік випуску автомобіля, 2015, 2024, 2020, 2018 |
| Код запчастини | FA-929S |
| Кросс-номери | K52022376AA;K52022378AA;K52022378AB |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Стан | Новий |
| Довжина | 266 мм |
| Ширина | 183 мм |
| Висота | 47 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |