
475 ₴
Применение:
Mazda Rx-8 1.3 (FE103, SE3P) -- 13B-MSP -- 10.2003 - 06.2012| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2010, 2005, 2004, 2006, 2012, 2011, 2009, 2003 |
| Код запчастини | FA-334S |
| Кросс-номери | N3H113Z40;N3H113Z409A |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Стан | Новий |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 228 мм |
| Висота | 49 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |