194 ₴
Применение:
Mazda 3 1.6 (BK14) -- Z601,Z627 -- 10.2003 - 06.2009| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2010, 2005, 2014, 2004, 2006, 2012, 2013, 2011, 2009, 2003, 2015 |
| Код запчастини | FA-335S |
| Кросс-номери | ZJ0113Z40;ZJ0113Z409A |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, #3 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 34 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |