
239 ₴
Применение:
Chery A1 1.3 -- SQR473F -- 04.2007 - 12.2014| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2010, 2014, 2012, 2013, 2011, 2009 |
| Код запчастини | FA-044S |
| Кросс-номери | S121109111 |
| Сумісність з маркою | Chery |
| Сумісність з моделлю | A1 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 42 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |