299 ₴/комплект
Применение:
Nissan Patrol GR V Wagon 2.8 TD -- RD28Ti -- 06.1997 - 05.2000| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2005, 2002, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2001, 2010, 1998, 2021, 2022, 2006, 2009, 2019, 2020, 2000, 1997, 2023, 2016, 2004, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 1999, 2014, 2003 |
| Код запчастини | FAA-NS7 |
| Кросс-номери | 272747J125;272752W625;27277VP03A;999M1VP003;B727C79925 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Patrol |
| Стан | Новий |
| Довжина | 268.5 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Висота | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |