104 ₴
Застосування:
Mitsubishi ASX 1.8 DI-D (GA6W) -- 4N13 -- 06.2010 - 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-546 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 5094C6;4056A079 |
| Висота | 43 мм |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2008, 2010, 2025, 2023, 2009, 2018, 2007, 2020, 2019, 2024, 2011, 2012, 2015, Рік випуску автомобіля, 2014, 2017, 2022, 2021, 2016 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Mitsubishi, Citroen |
| Сумісність з моделлю | C-Crosser, Outlander, ASX, 4007 |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |