78 ₴
Застосування:
Nissan Serena 2.3 D -- LD23 -- 01.1995 - 09.2001| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-120 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 55045G2500;5504522900 |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Довжина | 38.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1988, 1993, 1999, 1987, 1998, 1983, 1997, 1991, 2000, 2004, 1994, 1982, 1995, 1986, 1981, 1985, 2001, 1989, 2002, 1990, 2005, 2003, 1992, 1984, 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Vanette |