116 ₴
Застосування:
Nissan X-trail II 2.0 dCi -- M9R -- 06.2007 - 11.2013| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-1066 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 54613JD17A |
| Висота | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2015, 2007, 1999, 2025, 1998, 1997, 2000, Рік випуску автомобіля, 2010, 2021, 2019, 2022, 2016, 1995, 2020, 2024, 2011, 2013, 2012, 2023, 2017, 2018, 2009, 2005, 2006, 2008, 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Mitsubishi |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | 350Z, L400, Navara, Qashqai, X-Trail |