135 ₴
Застосування:
Citroen C-crosser 2.2 HDi -- 4HN (DW12MTED4),4HK (DW12ME5) -- 02.2007 - 12.2012| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-547 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4156A028 |
| Висота | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2009, 2010, 2007, 2013, 2008, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |