

101 ₴
Застосування:
Mitsubishi ASX 1.8 DI-D (GA6W) -- 4N13 -- 06.2010 - 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-577 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4056A313;4156A008;MN101395;MR589597 |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2012, 2022, 2025, 2024, 2019, 2010, 2023, 2020, 2014, 2018, 2016, 2017, 2015, Рік випуску автомобіля, 2021, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | ASX, Mirage |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |