
93 ₴
Застосування:
Nissan Terrano II 2.7 TD 4WD -- TD27T -- 02.1993 - 01.2002| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-125 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 1954772;1959419;546130F001;5461341G00;546137F001 |
| Висота | 43.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 1988, 2007, 1993, 1999, 1998, 1997, 1991, 2000, 2004, 1994, 2010, 1995, 2011, 2001, 2013, 2012, 1989, 2002, 2009, 1990, 2005, 2003, 2006, 1992, 2008, 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Patrol, Qashqai, Terrano |