
56 ₴
Застосування:
Mitsubishi Space Wagon 2.4 GDI (N84W) -- 4G64 (GDI) -- 10.1998 - 12.2004| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-5115 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | MR130896 |
| Висота | 27.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 21.5 мм |
| Довжина | 35.8 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2003, 2001, 1999, 1998, 2002, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Space , Space Runner, Space Wagon |