129 ₴
Застосування:
Jeep Grand Cherokee III 3.0 CRD 4x4 -- EXL -- 05.2006 - 12.2010| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-930 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 52090271AB;52124302AA;52124302AC |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2004, 2005, 2010, 2006, 2007, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |