142 ₴
Застосування:
KIA Cee'd 1.6 CRDi 115 -- D4FB -- 12.2006 - 12.2012| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-K100 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 555131H100 |
| Висота | 41 мм |
| Внутрішній діаметр | 14.5 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2009, 2010, 2006, 2007, 2008, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | I30 |
| Ширина | 44.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |