Застосування:
Toyota Land Cruiser Prado 4.0 (GRJ120, GRJ125, GRJ121) -- 1GR-FE -- 12.2002 - 12.2010| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-2058 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4811526100;4881514140;4881526100 |
| Висота | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Довжина | 40.8 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2004, 2003, 2005, 2010, 2006, 2007, 2008, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Land Cruiser |