77 ₴
Застосування:
Honda Accord IV 2.0 i 16V (CC1) -- F20A7 -- 01.1992 - 09.1993| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-4108 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 52315SN7E00;52315SJ4000 |
| Висота | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 1995, 1994, 1993, 1998, 1992, 1997, 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |