93 ₴
Застосування:
Mitsubishi Outlander I 2.0 4WD (CU2W) -- 4G63 (DOHC 16V) -- 05.2003 - 10.2006| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-5099 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | MR403775 |
| Висота | 29 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Довжина | 36.5 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2003, 2005, 2006, 2007, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |