139 ₴
Застосування:
Toyota Avensis 2.0 D-4D (ADT270_, ADT270R) -- 1AD-FTV -- 11.2011 - 10.2018| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-2359 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4881805120;4881812280 |
| Висота | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Довжина | 47.5 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2017, 2011, 2018, 2009, 2005, 2015, 2006, 2007, 2014, 2010, 2008, 2013, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Auris |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |