Застосування:
Toyota RAV 4 II 1.8 (ZCA25_, ZCA26_, ZCA25W, ZCA26W) -- 1ZZ-FE -- 08.2000 - 11.2005| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-2000 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4881542040 |
| Висота | 31 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2003, 2005, 2001, 2002, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |