104 ₴
Застосування:
Nissan Qashqai I 1.6 -- HR16DE -- 02.2007 - 12.2013| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-166 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 54613JD18C;54613JD17A |
| Висота | 52 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2009, 2010, 2006, 2007, 2013, 2008, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Ширина | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Qashqai |