141 ₴
Застосування:
Hyundai Sonata V 2.4 -- G4KC -- 01.2005 - 12.2010| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-H74 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 555133K100 |
| Висота | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Довжина | 44.5 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2005, 2010, 2006, 2007, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Sonata |