83 ₴
Застосування:
Toyota Corolla 1.4 (EE111_, EE111R) -- 4E-FE -- 05.1997 - 09.1999| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-299 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4881802060;4881812160;4881820100 |
| Висота | 33 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 1999, 1998, 1997, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |