Застосування:
Honda Cr-v II 2.0 (RD5) -- K20A4 -- 09.2001 - 03.2007| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-4112 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 52306S9A005 |
| Висота | 34 мм |
| Внутрішній діаметр | 17.5 мм |
| Довжина | 35.5 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2003, 2005, 2006, 2007, 2001, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | CR-V |