Застосування:
Honda Cr-v III 2.0 i-VTEC 4WD (RE5, RE2) -- R20A2,R20A1 -- 10.2006 - 06.2012| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-454 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 52306S0KA01;52306SWAA01 |
| Висота | 31 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2015, 2007, 2025, Рік випуску автомобіля, 2010, 2021, 2019, 2022, 2016, 2020, 2024, 2011, 2013, 2012, 2023, 2017, 2018, 2009, 2006, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | CR-V |