104 ₴
Застосування:
Hyundai Tucson 2.0 -- G4GC -- 08.2004 - 12.2010| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-H30 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 555130Z000;555132E000;555132E100 |
| Висота | 49 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2004, 2005, 2010, 2006, 2007, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Tucson |