211 ₴
Застосування:
Jeep Cherokee 2.5 i 4x4 -- EPE,HX -- 12.1991 - 09.2001| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-925 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 51949602;52001145 |
| Висота | 38.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 1995, 1988, 1994, 1990, 1986, 1985, 1999, 2001, 1987, 1998, 1993, 1984, 1996, 1992, 1991, 1989, 1997, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Ширина | 38.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Cherokee |