80 ₴
Застосування:
Lexus RX 300 (MCU35_, MCU35R) -- 1MZ-FE -- 05.2003 - 12.2008| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-2100 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4881848020;4881848021 |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | RX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |