93 ₴
Застосування:
Mazda 5 2.0 CD (CR19) -- RF7J -- 02.2005 - 05.2010| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-342 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | C24328156C;C24328156D |
| Висота | 36 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2005, 2010, 2006, 2007, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |