126 ₴
Застосування:
Mitsubishi Pajero II 3.0 V6 4WD (V23W, V43W) -- 6G72 (SOHC 12V) -- 12.1990 - 12.1997| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-5072 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | MB338595;MB338596;MR267685 |
| Висота | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 1995, 1994, 1990, 2003, 1999, 2001, 1998, 1993, 1996, 1992, 1997, 1991, 2002, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |