104 ₴
Застосування:
Nissan Patrol Iii/1 2.8 (W160) -- L28 -- 07.1980 - 08.1988| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-118 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 5447601G00 |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 51 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 1988, 2014, 1980, 2007, 1993, 2025, 1987, 1998, 1999, 2015, 1983, 1997, 1991, 2000, Рік випуску автомобіля, 2004, 1994, 2010, 2021, 2019, 2022, 2016, 1982, 1995, 2020, 2024, 2011, 1986, 1979, 1981, 1985, 2001, 2013, 2012, 1989, 2002, 2023, 2017, 2018, 2009, 1990, 2005, 2003, 2006, 1992, 2008, 1984, 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Patrol |